طراحان هنر هشتم | طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی فروشگاه اینترنتی

" درباره ما "
مشاوره طراحی سایت
مشاوره طراحی سایت:
05 55 24 44 021
56 75 103 0936
" درباره ما "

به سایت طراحان هنر هشتم خوش آمدید:

طراحان هنر هشتم از سال 1389 با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار پا به عرصه وجود نهاد و همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا، با مدیریت آقای سجاد اسماعیلی به طور تخصصی فعالیت خود را به اینترنت و وب متمرکز ساخت. 

در این گذار، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و بالطبع توقعات روز افزون کارفرمايان ما را برآورده سازد. 

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای طراحان هنر هشتم و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. 

طراحی وب سایت ما و وبلاگ های ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد. 

گسترش: همه چیز اینجاست .... 

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو (SEO) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد. 

یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد. 

هدف ما طراحی سایت ها و وبلاگ های حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود. 

 

می توانید مدارک ما را از اینجا مشاهده نمایید. 

جهت مشاوره رایگان، برگزاری جلسه حضوری و سفارش طراحی سایت اینجا را کلیک نمایید.

طراحی سایت
تماستان را صمیمانه پاسخگو هستیم ...
وظیفه ما آفرینش افکار شماست
گروه مهندسین طراحان هنر هشتم ...!
ایمیل: contact@eighth-art.ir
ایمیل: e100jade@gmail.com
ایمیل: e100jade@yahoo.com
تلفن تماس: 02144245505
موبایل: 09394300787 - 09361037556
تلفکس: 02144246207
جستجو در شرکت فنی مهندسی طراحان هنر هشتم
شبکه های مجازی ما
جهت ارتباط مستقیم و برآورد هزینه طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی فرم زیر را تکمیل بفرمایید.
.Copyright 2020-2021 © Eighth Art Designers
کلیه حقوق این سایت برای طراحان هنر هشتم محفوظ است .