طراحان هنر هشتم | طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی فروشگاه اینترنتی

" برنامه نویسی اپلیکیشن "
مشاوره طراحی سایت
مشاوره طراحی سایت:
05 55 24 44 021
56 75 103 0936
" برنامه نویسی اپلیکیشن "

- دستشویی یا تلفن همراه، مسئله این است!

دستشویی (توالت)، یک وسیله جانبی یا وسیله شخصی و تزیینی نیست، بلکه از نیازهای انسان است که از زمان خلقت هم مورد نیاز بوده است. و برعکس تلفن همراه یک ابزار است که با پیشرفت تکنولوژی و فقط برای سهولت ارتباط، طی دو دهه اخیر وارد زندگی بشر شد. اما آمار و ارقام از اهمیت این تکنولوژی در زندگی تمامی انسان ها خبر می دهد.

از حدود 7 میلیارد نفر جمعیت دنیا، 6 میلیارد نفر تلفن همراه یا همان موبایل دارند و این درحالی است که فقط 4.5 میلیارد نفر دسترسی به توالت دارند. در امریکا حدود 91 درصد مردم تلفن همراه دارند که اکثر آنها ، از تلفن همراه هوشمند بهره می برند. در ایران هم رشد روز افزون استفاده از تلفن همراه غیر قابل انکار است. رشدی که در استفاده از تلفن های هوشمند از شیب بیشتری برخوردار است.

وجود این تعداد تلفن هوشمند یعنی وجود یک بازار بزرگ جهانی برای تبلیغ کالا و خدمات، تبادل اطلاعات، نرم افزار تلفن همراهفروش محصول و خدمات، دسترسی به اینترنت، حضور در جوامع مجازی و ده ها استفاده تجاری و غیر تجاری دیگر.

 

- اپ : یک ویترین جدید جلوی چشم مشتری

همزمان با ظهور و نفوذ تلفن های هوشمند، صنعت جدیدی به نام طراحی نرم افزار های تلفن همراه قد علم کرد. اکنون به راحتی می توان با نرم افزارهای تلفن همراه اکثر فعالیت ها و کارهای روزمره، بانکی، مالی، اداری، تفریحی و تجاری خود را انجام داد. نرم افزارهایی که محتوا نمایش می دهند، به درگاه های بانکی متصل می شوند، دوستان شما را پیدا می کنند یا شما را به آنها ارتباط می دهند، و صدها کاربرد دیگر دارند، روز به روز در حال افزایش و خودنمایی هستند.

طراحان هنر هشتم طی سالیان گذشته و با استفاده از ابزار و امکانات به روز، به این صنعت جدید وارد شد و اکنون توانایی دارد هر نوع ایده و فکر خلاقی را به یک نرم افزار حرفه ای تبدیل کند.

برنامه نویسان طراحان هنر هشتم در طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت اندروید و ios تجربه و دانش چشمگیری پیدا کرده اند و توانسته اند با ایده پردازی و خلاقیت های خود مشتریان را شگفت زده کنند.

 

می توانید نمونه سایت های طراحی شده را از اینجا مشاهده نمایید. 

جهت مشاوره رایگان، برگزاری جلسه حضوری و سفارش طراحی سایت اینجا را کلیک نمایید.

طراحی سایت
تماستان را صمیمانه پاسخگو هستیم ...
وظیفه ما آفرینش افکار شماست
گروه مهندسین طراحان هنر هشتم ...!
ایمیل: contact@eighth-art.ir
ایمیل: e100jade@gmail.com
ایمیل: e100jade@yahoo.com
تلفن تماس: 02144245505
موبایل: 09394300787 - 09361037556
تلفکس: 02144246207
جستجو در شرکت فنی مهندسی طراحان هنر هشتم
شبکه های مجازی ما
جهت ارتباط مستقیم و برآورد هزینه طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی فرم زیر را تکمیل بفرمایید.
.Copyright 2020-2021 © Eighth Art Designers
کلیه حقوق این سایت برای طراحان هنر هشتم محفوظ است .