طراحان هنر هشتم | طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی فروشگاه اینترنتی

" معرفی نمونه کارهای طراحی وب انجام شده توسط گروه فنی مهندسی طراحان هنر هشتم "
مشاوره طراحی سایت
مشاوره طراحی سایت:
05 55 24 44 021
56 75 103 0936
پس از ده سال تجربه موفق در زمینه طراحی انواع وب سایت ها و پیاده سازی بیش از 500 سایت، اکنون طراحان هنر هشتم به عنوان مشاور و مجری بسیاری از طرح های انفورماتیکی به مشتریان خود خدمت می کند. در زیر تعدادی از نمونه پروژه های اجرا شده توسط طراحان هنر هشتم را می توانید مشاهده نمایید
دنبال چه نوع سایتی هستید ....؟ جستجو کنید
وب سایت شرکتی تولیدات کشاورزی سرچین - راوک
شرکت تولیدات کشاورزی سرچین عامل پخش انواع محصولات غذایی اورگانیک با نام تجاری راوک دراستان تهران با تجـربه 30 سـاله مـدیران این شرکت در امور فروش و توزیع مواد غذایی اورگانیک به ثبت رسـیده و تحت نظارت ومجوز سازمان جهاد کشاورزی استان تهران می باشد. نمایندگی های این شرکت در اکثر استان های ایران مشغول کار می باشند - شرکت تولیدات کشاورزی سرچین عامل پخش انواع محصولات غذایی اورگانیک با نام تجاری راوک یک سایت دو زبانه می باشد و پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1394
زبان وب سایت : فارسی و انگلیسی
نمایش وب سایت
وب سایت شرکتی گروه سرمایه گزاری آرپامیس
گروه مهندسی و سرمایه گزاری آرپامیس یکی از زیر مجموعه های شهرداری دراستان تهران با تجـربه بیش از 50 صنعت درامور ساخت و ساز و زیبا سازی شهر به ثبت رسـیده و تحت نظارت ومجوز سازمان شهرداری استان تهران می باشد. نمایندگی های این شرکت شامل شرکت بهبود کستر پایدار. شرکت پایش سازه صنعت بزرگمهر و ده ها برند معتبر دیگر است - گروه مهندسی و سرمایه گزاری آرپامیس یک سایت دو زبانه می باشد و پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1394
زبان وب سایت : فارسی و انگلیسی
نمایش وب سایت
طراحی 270 وب سایت های زیرمجموعه سایت کنگره 60
جمعیت احیای انسانی کنگره 60 یکی از گروه های درمان اعتیاد با تجـربه بیش از 17 سال درامور احیای انسانهایی که نیاز به درمان اعتیاد دارند به ثبت رسـیده و تحت نظارت و مجوز ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران می باشد. نمایندگی های این سازمان شامل نمایندگی آکادمی، نمایندگی سلمان فارسی، نمایندگی اراک، نمایندگی ارتش، نمایندگی استادمعین، نمایندگی افسریه و ده ها نمایندگی دیگر است - جمعیت احیای انسانی کنگره 60 یک سایت دو زبانه می باشد و پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت نمایندگی های رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1394
زبان وب سایت : فارسی و انگلیسی
نمایش وب سایت
سایت فروشگاهی سالیوان
سایت فروشگاهی سالیوان یکی از سایتهای فروشگاهی با تجـربه بیش از 5 سال درفروش اسباب بازی می باشد به ثبت رسـیده و تحت نظارت و مجوز سازمان اماکن و سازمان کار و سرمایه استان تهران می باشد - سایت فروشگاهی سالیوان پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1389
زبان وب سایت : فارسی
نمایش وب سایت
وب سایت شرکتی فروش تجهیزات پزشکی طب مایا
شرکت فروش تجهیزات پزشکی طب مایا یکی از گروه های درمان و زیبایی با تجـربه بیش از 10 سال درامور زیبایی پوست و مو و لوازم پزشکی به ثبت رسـیده و تحت نظارت و مجوز سازمان نظام پزشکی استان تهران می باشد - شرکت فروش تجهیزات پزشکی طب مایا پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1393
زبان وب سایت : فارسی
نمایش وب سایت
وب سایت شرکتی فروش تجهیزات دام پزشکی پارس رولینگ
شرکت تولید کننده و فروش تجهیزات دام پزشکی پارس رولینگ اولین تولید کننده لوازم دام پزشکی با تجـربه بیش از 20 سال درامور تولید و تراشکاری لوازم دام پزشکی به ثبت رسـیده و تحت نظارت و مجوز سازمان دام پزشکی استان تهران می باشد - شرکت تولید کننده و فروش تجهیزات دام پزشکی پارس رولینگ پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1392
زبان وب سایت : فارسی
نمایش وب سایت
گالری تصاویر تصویرگران کنگره 60
گالری تصاویر کنگره 60 یکی از سایتهای زیر مجموعه کنگره 60 که در درمان اعتیاد با تجـربه بیش از 17 سال درامور احیای انسانهایی که نیاز به درمان اعتیاد دارند به ثبت رسـیده و تحت نظارت و مجوز ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران می باشد - گالری تصاویر کنگره 60 پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1391
زبان وب سایت : فارسی
نمایش وب سایت
باشگاه راگبی کنگره 60
باشگاه راگبی کنگره 60 یکی از سایتهای ورزشی زیر مجموعه کنگره 60 که در درمان اعتیاد و ورزش با تجـربه بیش از 17 سال درامور احیای انسانهایی که نیاز به درمان اعتیاد دارند به ثبت رسـیده و تحت نظارت و مجوز ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران می باشد - باشگاه راگبی کنگره 60 پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1390
زبان وب سایت : فارسی
نمایش وب سایت
پورتال جامع 5000
شرکت اندیشه برتر سپاکو در راستای خدمت رسانی و رونق کسب کار مشتریان با نام تجاری 5000 کار خود را آغاز کرد. در این راستا با بهره گیری از متخصصان در حوزه ی IT نیازهای مشتریان را آنالیز منطقی کرده و بستری امن را برای آنها فراهم آورده تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن و صرف هزینه کم اقدام به تبلیغ و فروش کالا و یا خدمات خود کنند. 5000 با تجربه ی بسیاری که در حوزه تبلیغ و جذب مشتری دارد، با بهره گیری از متخصصان حرفه ای باعث می شود کاربرانش گام بلندی در عرصه رقابت و تجارت بردارند - شرکت اندیشه برتر سپاکو پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1393
زبان وب سایت : فارسی
نمایش وب سایت
سایت خبری شخصی آوای عشق
سایت شخصی و خبری آوای عشق یکی از سایتهای خبری و شخصی زیر مجموعه کنگره 60 که در درمان اعتیاد و احیای انسانی با تجـربه بیش از 5 سال درامور احیای انسانهایی که نیاز به درمان اعتیاد دارند به ثبت رسـیده و تحت نظارت و مجوز ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران می باشد - سایت شخصی و خبری آوای عشق پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1389
زبان وب سایت : فارسی
نمایش وب سایت
وب سایت شرکتی فروش تجهیزات پزشکی مایا
شرکت فروش تجهیزات پزشکی مایا یکی از گروه های درمان و زیبایی با تجـربه بیش از 10 سال درامور زیبایی پوست و مو و لوازم پزشکی به ثبت رسـیده و تحت نظارت و مجوز سازمان نظام پزشکی استان تهران می باشد - شرکت فروش تجهیزات پزشکی مایا پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت نمایندگی های رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1393
زبان وب سایت : فارسی
نمایش وب سایت
آپلودسنتر تصویرگران نمایندگی آکادمی
آپلودسنتر تصویرگران نمایندگی آکادمی یکی از سایتهای آپلود تصاویر با تجـربه بیش از 17 سال در خدمت رسانی به عکاسان می باشد به ثبت رسـیده و تحت نظارت و مجوز سازمان کار و سرمایه استان تهران می باشد - آپلودسنتر تصویرگران نمایندگی آکادمی پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1389
زبان وب سایت : فارسی
نمایش وب سایت
آپلودسنتر تصویرگران کنگره 60
آپلودسنتر تصویرگران کنگره 60 یکی از سایتهای آپلود تصاویر با تجـربه بیش از 17 سال در خدمت رسانی به عکاسان می باشد به ثبت رسـیده و تحت نظارت و مجوز سازمان کار و سرمایه استان تهران می باشد - آپلودسنتر تصویرگران کنگره 60 پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1389
زبان وب سایت : فارسی
نمایش وب سایت
وب سایت شرکت ساختمانی آگور
شرکت آگور در سال 1361 به منظور اجرای پروژه های عمرانی تاسیس و فعالیت خود را آغاز کرده است، این شرکت طی بیش از 30 سال فعالیت در عرصه داخلی با بکارگیری نیروی انسانی در خصوص ماشین آلات، تجهیزات پیشرفته و نیز توان قابل توجه مالی در اجرای پروژه های عمرانی شامل: ساختمان، محوطه سازی، تاسیسات زیر بنائی و ... به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.
تاریخ بهره برداری : 1392
زبان وب سایت : فارسی و انگلیسی
نمایش وب سایت
سایت شرکتی هــوگـــر
شرکت هـوگــر از وارد کنندگان و تامین کنندگان محصولات امنیتی و درب های ضد سرقت است. با پیشرفت جوامع و افزایش بی امنیتی تمایل افراد به امنیت و آرامش روز به روز بیشتر می شود و هـوگــر بهترین نوع این محصولات را وارد و تامین می کند - طراحان هنر هشتم که سابقه طراحی سایت های شرکتی و نمایشی را دارد وب سایت شرکت هـوگــر را طراحی و راه اندازی نمود - شرکت هـوگــر پس از موفقیت نسخه نخست وب سایت خود، اکنون سایت رسمی جدید خود را توسط طراحان هنر هشتم راه اندازی نمود.
تاریخ بهره برداری : 1394
زبان وب سایت : فارسی و انگلیسی
نمایش وب سایت
طراحی سایت
تماستان را صمیمانه پاسخگو هستیم ...
وظیفه ما آفرینش افکار شماست
گروه مهندسین طراحان هنر هشتم ...!
ایمیل: contact@eighth-art.ir
ایمیل: e100jade@gmail.com
ایمیل: e100jade@yahoo.com
تلفن تماس: 02144245505 - 02144246207
موبایل: 09394300787 - 09361037556
تلفکس: 02144246207
جستجو در شرکت فنی مهندسی طراحان هنر هشتم
شبکه های مجازی ما
جهت ارتباط مستقیم و برآورد هزینه طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی فرم زیر را تکمیل بفرمایید.
.Copyright 2020-2021 © Eighth Art Designers
کلیه حقوق این سایت برای طراحان هنر هشتم محفوظ است .